İZMİR ÇİĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İZMİR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE İZMİR KALKINMA AJANSI ARASINDA İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

  Aralarında Çiğli Karşıyaka Aydoğan Yağcı Bilim ve Sanat Merkezi´ne ait bir projenin de yer aldığı 2017 Sosyal Uyumun Gerçekleşmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı’ndan destek alan projeler için İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü ile İzmir Kalkınma Ajansı arasında imza töreni gerçekleştirildi.
İZMİR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE İZMİR KALKINMA AJANSI ARASINDA İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Dr. Ömer YAHŞİ ve İzmir Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mehmet YAVUZ’un katılımları ile gerçekleşen imza töreninde İlçe milli eğitim müdürleri, kalkınma ajansı yetkilileri, okul müdürleri ve desteklenen projelerin ekipleri yer aldı.   Düzenlenen imza törenine Çğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mesut UĞURLU, Karşıyaka Aydoğan Yağcı Bilim ve Sanat Merkezi adına  Merkez Müdürü Gözde BUDAK, proje koordinatörü Dr. İlker TURAÇOĞLU ve proje ekibinde yer alan öğretmenlerimiz Eser BABA, Emre TOSUN ve M. Emre BAYRAK katıldı.      
09-11-201809-11-2018

Köyiçi Mahallesi Yeni Hükümet Konağı 8055 Sokak No1 Çiğli İZMİR - 232 376 69 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.