İZMİR ÇİĞLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 ONAYLANMAYAN PROJELERİN REVİZE EDİLMESİNE İLİŞKİN DUYURU

TÜBİTAK 4006 ONAYLANMAYAN PROJELERİN REVİZE EDİLMESİNE İLİŞKİN DUYURU

 

TÜBİTAK 4006 BİLİM ŞENLİKLERİ İLE İLGİLİ İLÇEMİZE GELEN DUYURU AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. YAPILACAK REVİZELER İLE İLGİLİ EKTEKİ DUYURU METNİNİN OKUNMASI VE ÇİĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL BÜRO İLE İRTİBATA GEÇİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

 

"Öğretmenlerimizin ve özellikle öğrencilerimizin bu sürece olan yoğun ilgisi kapsamında bu dönemki başvuru süreci Başkanlığımızca tekrar değerlendirilmiş ve sadece bu yıla özel olarak desteklenmeyen projeler için revize ederek tekrar sunma imkânı verilmesine karar verilmiştir. Revize edilen projeler tekrar değerlendirmeye tabi tutulacak ve uygun görülen projeler desteklenecektir. Bu çerçevede 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları 2018-2019 çağrı döneminde desteklenmeyen projeler için, özellikle yukarıdaki açıklamalarımız dikkate alınarak 2 Ocak - 15 Ocak tarihleri arasında bilimiz.tubitak.gov.tr adresindeki başvuru sistemi üzerinden projelerini revize ederek tekrar başvurabilme imkânı tanınacaktır. Süreç ile ilgili detaylı sorularınız için “Sıkça Sorulan Sorular” bölümü oluşturulmuştur.

Bu sürecin öğretmenlerimiz ve özellikle öğrencilerimiz için öğretici bir süreç olmasını diliyoruz.

TÜBİTAK Bilim ve Toplum Programları Müdürlüğü"

 

DUYURUNUN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Köyiçi Mahallesi Yeni Hükümet Konağı 8055 Sokak No1 Çiğli İZMİR - 232 376 69 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.